Adam

A3X מוניטור אולפני מוגבר תוצרת

ADAM Audio מציגים לכם את ה A3X שהוא המוניטור הקטן ביותר של החברה. מושלם לכל סיטואציה בה מקום מהווה מגבלה או שיקול בבחירת מוניטור. בשילוב מידותיו הקטנות ותכונות ADAM טיפוסיות כמו ה X-ART – טוויטר שמנפק תפוקת תדרים גבוהים יוצאת דופן יש כאן הבטחה לשחזור אות ברור כקריסטל. התחום הנמוך מטופל ע"י וופר 4.5 אינטש עשוי סיבי פחם שהוא חומר מאוד קל אך יחד עם זאת מאוד קשיח ולכן מסוגל לשחזר אות בלתי צבוע ותגובה משופרת לטרנזיינטים מהירים. שני מגברים מובנים בעלי הספק של 25W מניעים את הטוויטר והוופר בנפרד.

קישור סטריאופוני (stereolink)
טכנולוגיה מאוד שימושית ובלעדית המצויה ב- A3X. ע"י שימוש בזוג מחברי RCA נוספים ניתן לעקוף את הערוץ הסטריאופוני אל המוניטור השני. וכך, לאפשר למשתמש שליטה על העוצמה של שני המוניטורים יחד ממוניטור יחיד. פתרון אידאלי לסיטואציות בהם אין מיקסר ויש צורך בשינויי עוצמה רבים בעת השימוש.

פאנל שליטה וחיבורים
בקדמת ה A3X ישנם שני פתחי בס רפלקס המאפשרים ירידה מפתיעה לתדר של 60Hz. כפתורי רגישות עוצמה וכיבויהדלקה. מאחור, ישנה שליטה על עוצמת הטוויטר, כניסות XLR מאוזנות וכניסות בלתי מאוזנות RCA אשר מאפשרות גמישות רבה בצורכי החיבור שלכם. ישנם גם שני חרירי ברגים בקוטר 6מ"מ לצורך חיבור והידוק המוניטור למעמד כזה או אחר.

מחיר: 4398 ₪ לזוג (כולל מע"מ)

A5X מוניטור אולפני תוצרת

ה- A5 המקורי הפך לשם דבר הן באולפנים המקצועיים והן למשתמשי מחשב שחפצו במוניטור איכותי להאזנה דרך המחשב שלהם. מאמרים רבים במגזינים מקצועיים שפכו את שבחיהם על המוניטור כאשר הם לא חוסכים בתיאורים כגון: "המוניטור הזעיר הטוב ביותר" וכן "בחירה מעולה לאולפן בעל חדר קטן" (Future Music) . השם והמידות עלולים להטעות כאילו מדובר בגרסה חדשה ל A5 אולם סקירה קלה על הנתונים יחשפו כי מדובר בהרבה יותר. כמו כל סדרת ה AX של ADAM Audio גם ב- A5X נעשה שימוש בטוויטר היחודי מסוג X-ART העומד בחזית הטכנולוגית בכל האמור לתפוקת טוויטר. האזנות אינספור, מבחנים ומבדקים איששו את הטענה הזאת.

וופר 5.5 אינטש אחראי על תפוקת התדרים שתחת 2.5Khz . הדיאפרגמה עשויה תרכובת סיבי פחם, רוהאשל, וסיבי זכוכית – החומרים אשר שני אחיו הגדולים יותר עושים בו שימוש. החומרים קשים ביותר וקלים באותה מידה תכונות שמאפשרות מהוד ללא עיוותים, התנהגות דינאמית יוצאת דופן וצליל השואף למושלמות.

קישור סטריאופוני (stereolink)
טכנולוגיה מאוד שימושית ובלעדית המצויה ב- A5X. ע"י שימוש בזוג מחברי RCA נוספים ניתן לעקוף את הערוץ הסטריאופוני אל המוניטור השני. וכך, לאפשר למשתמש שליטה על העוצמה של שני המוניטורים יחד ממוניטור יחיד. פתרון אידאלי לסיטואציות בהם אין מיקסר ויש צורך בשינויי עוצמה רבים בעת השימוש.

פאנל שליטה וחיבורים
בקדמת ה A5X ישנם שני פתחי בס רפלקס המאפשרים ירידה מפתיעה לתדר של 50Hz. כפתורי רגישות עוצמה וכיבוי\הדלקה. מאחור, ישנה שליטה על עוצמת הטוויטר, כניסות XLR מאוזנות וכניסות בלתי מאוזנות RCA אשר מאפשרות גמישות רבה בצורכי החיבור שלכם. ישנם גם שני חרירי ברגים בקוטר 6מ"מ לצורך חיבור והידוק המוניטור למעמד כזה או אחר..

מחיר: 5992 ₪ לזוג (כולל מע"מ)

מוניטור מוגבר Artist 3

המוניטור הקטן ביותר של Adam Audio המתאים לסביבות עבודה קטנות במיוחד. מגוון אפשרויות עבודה וסוגי כניסות כולל כניסת MINI PL לחיבור נגנים או מחשב נייד. ניתן להשתמש בפונקציית Stereo Link על מנת לאפשר שליטה על שני המוניטורים בו זמנית ממוניטור אחד.

מחיר: 5146 ₪ לזוג (כולל מע"מ)

A77X מוניטור אולפני מוגבר גדול

מוניטור אולפני לשדה שמיעה קרוב \ בינוני מתוצרת ADAM Audio , בתצורה יחודית של שני וופרים (אחד משמש כסאב וטוויטר). באולפנים מסויימים יש יתרון אקוסטי לתצורת רמקולים אופקיים מאשר לרמקוליים ניצבים סטנדרטיים. עד כה מוניטורים כאלו היו זמינים אך ורק בסדרת ה- SX היוקרתית של ADAM.

ה- A77X בעקבות נתוניו היחודיים ויוצאי הדופן יהווה את נקודת המפנה ב"חוקי המשחק" בתעשייה – כך חושבים בחברה. מצוייד באותה טכנולוגיה מתקדמת של ה A7X ובכך הוא מאוד דומה לו אך מאידך ה- A77X מבדל את עצמו בנתונים מרשימים של לחץ קול גבוה מאוד ודינאמיות נטולי תופעת דחיסה. בשל עוצמתו ויכולת ההקרנה שלו הוא בהחלט מתאים גם לישומי ניטור בשדה-שמיעה קרוב וגם לשדה-שמיעה בינוני.

כמו בכל סידרה ה AX גם ה A77X מצוייד בטוויטר היחודי, ה-X-ART. ה-X מייצג את המונח eXtended (מורחב) ומייצג את היענות התדרים המורחבת של הטוויטר החדשני הזה. טכנולוגיית הטוויטר מונע-הרצועה שופרה אף יותר מאשר הדור הקודם וכעת הורחב טווח התדרים אותו יוכל להפיק עד ל 50kHz !! במעבר לנתון מרשים זה גם הנצילות שלו השתפרה וכך גם נתוני לחץ הקול השתפרו וכעת הוא גבוה יותר.

הוופרים בקוטר 7 אינטש זהים לאלו של ה A7X . עם הסליל הגדול (1.5 אינטש) ומגברים עוצמתיים הם מסוגלים לנפק גם עוצמות חזקות וגם הפקת תדרים גבוהים עד 50kHz. הוופרים בגודל 7 אינטש מפיקים את תדרי הסאב והבס עד 400Hz , אך רק אחד מהם מפיק את תדרי המיד. כך נמנעת התנגשות בעבודתם.

מחיר: 16792 ₪ לזוג (כולל מע"מ)

A7X מוניטור אולפני מוגבר

קודמו לדגם ה- A7 הפך למפורסם מבין שלל דגמי ADAM audio בזמן קצר מאוד. לא רק שזכה ל-40 סקירות מקצועיות מוצלחות ביותר ע"י מגזינים מובילים ברחבי העולם ה A7 זכה גם לאינספור פרסים בתחום האודיו המיקצועי. הוא קיבל הערכה רבה מהצד המיקצועי אשר חילחלה מטה אל משתמשים רבים אשר חקרו אודותיו רבות בפורומים מקצועיים ובחרו בו להיות רמקול הניטור שלהם באולפנם. ה- A7X בגאווה רבה מציג התפתחות אבולוציונית ל A7 . הוא לוקח את כל התכונות אשר הפכו את קודמו לאגדה ומשפר אותן ומציב רמה חדשה בכל האמור למוניטור אולפני בתג מחיר זה.

התחום העיקרי המבדיל את החדש מהישן הוא הטוויטר. הדגם החדש X-ART מתהדר בהרחבת היענות התדרים הגבוהים עד ל- 50Khz (אתם רואים נכון זו לא שגיאה) מעבר לכל יש לו ניצולת טובה יותר ויכולת לעמוד בלחץ עוצמה גבוה יותר. האינטגרציה המושלמת עם תחום התדרים הנמוך היא תוצאה של וופר בתכנון חדיש בעל סליל גדול יותר מקודמו- 1.5 אינטש – שמונע ע"י מגבר חזק כפליים מקודמו. קומבינציה זו מניבה צליל מרשים, הספק משופר וכל זאת ברמת עיוות אפסית.

מחיר: 8950 ₪ לזוג (כולל מע"מ)

מוניטור אולפני מוגבר A8X

עם יחס עלות\ביצועים שאין שני לה ה-A8X הינו בחירה מצויינת ככניסה לשדות אלו. מצוייד בטוויטר ה- X-ART היחודי של ADAM Audio וכן וופר גדול 8.5 אינטש שמנפק תדרים נמוכים בעלי עומק ודיוק רב. שילוב ללא תחרות שיגרום לכם להתרגש.

כמו יתר דגמי סדרת ה- AX הפינות העליונות במארז המוניטור בעלות זוית ששוברת את השתקפות גלי הקול ומצמצמת את התופעה למינימום האפשרי. פתחי הבס-רפלקס תוכננו במיוחד כדי להתאים לסליל הגדול של ה- A8X. מגברים מסוג PWM כאשר לטוויטר הספק 50W ולוופר 150W ל- A8X גודש עוצמה והוא אכן השרירי מבין הסדרה.

מאחור מספר אמצעי שליטה: עוצמת רגישות עבור הטוויטר ושני פילטרים לתדרים נמוכים\גבוהים שיעזרו לכם להתמודד עם חדרים שונים. ישנם חיבורים מאוזנים מסוג XLR וכן בלתי מאוזנים מסוג RCA שיאפשרו חיבור בכל סיטואציה.

ציטוט מתוך סקירה במגזיןprofessional Audio: " ה- A8X הינו גשר איתן בין סדרת ה AX והסדרה מעוררת הכבוד והיקרה יותר ה- SX. הבס המדוייק והעמוק, המיד והגבוהים המבריקים הופכת את המוניטור הזה להמלצה גדולה לאנשים שאפתנים….."

מחיר: 11830 ₪ לזוג (כולל מע"מ)