אודות

התחלתי את עבודתי באולפני הקלטה ב 1979 באולפני אשל בתור עוזר טכנאי בתוך פחות משנה התחלתי להקליט באולפן (אשר היתה מכונה

"2 אנאלוגית 8 ערוצים).

האומנים הרבים בין היתר היו: שלמה גרוניך, מתי כספי, נעמי שמר, יוסי בנאי, שלמה יידוב, אילן מוכיח, בני נגרי, ועוד רבים וטובים.

ב1984 הפכתי להיות טכנאי עצמאי ועבדתי באולפנים רבים כמו אולפני "סיגמא", "קולינור", "רולי", "הרולד", "קיסר" ועוד..

באותה תקופה גם ניגנתי כלי הקשה עם אומנים רבים בהופעות ובתקליטים רבים.

ב- 1996 החלטתי לפרוש מתחום ההקלטות היום יומי ועברתי להתעסק עם קניה ומכירה של ציוד אולפני הקלטות. בהמשך נהייתי יבואן של ציודי אולפן בחלקם מאד מיוחדים משנות החמישים והשישים.

ב1998 התחברתי עם רם צ'ודנובסקי שלמד אקוסטיקה בארה"ב והתחלתי לעבוד איתו בתחום וללמוד (מעבר לתובנות שכבר היו לי) ממנו את נושא האקוסטיקה.

בשנת 2000 לאחר ביקור בתערוכה גדולה בלוס אנג'לס הבנתי שתחום האולפן הביתי הולך להתפתחות רצינית. לקחתי על עצמי לחקור ולייצר כאן בארץ מוצרים אקוסטיים ופתרונות לאולפן הביתי.

אני יכול להגיד שהייתי הראשון (ותקופה ארוכה) והיחידי בתחום במשך שנים רבות כאשר הייתרון שלי היה בזה שהיגעתי מתחום הטכנאי וידעתי לעזור ופתור את בעיותיו של המוזיקאי באולפן הביתי ע"י מיצוב האקוסטיקה וגם את הציוד הנדרש ליד.

כמובן שגם תכננתי אולפנים גדולים ויש לי קבלן שעובד תחת הדרכתי כבר משנת 2000 אולפנים שתכננתי ל:

אינפקטד משרום, אהוד בנאי, טל פורר, קורין אלאל, ארכדי דוכין, אורי זך ומירי מסיקה, אולפני תשע, אביתר בנאי, יורם צדוק, אלדד ירון, אולפנים JRS, אלון תבורי, דיוויד גרייבס, בן זיידמן, אולפני תמוז, והרשימה עוד ארוכה מאד.

אני בשטח הזה בגלל אהבה ותשוקה למוזיקה ולכל המתלווה אליה.

החברה שלי מזה 12 שנה מייצרת קדם-מגברים וקומפרסור לאולפן המיקצועי והם נמכרים גם בלונדון ובלוס אנג'לס.

יורם לב